Coco Qeen Blanche z MarysinaTytuły: Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, 4xBOB, 4xCWC, 1xBOS, 3xRes. CACIB, 5xZwycięstwo Młodzieży, tytuły Najlepszego Juniora i Najlepszego Szczenięcia w Rasie.

Nasza pierwsza suczka. Śliczny Bichon niewielkich rozmiarów. Bardzo proporcjonalna o niezwykle intensywnym pigmencie. Suczka bardzo przyjazna, przywiązana do wszystkich domowników. Typowa reprezentantka rasy pod względem zalet charakteru. To dzięki niej pokochaliśmy bichony i postanowiliśmy założyć własną hodowlę. Obecnie Coco po raz pierwszy została mamą. Kolejny jej miot planowany jest za około półtora roku.
Regina Bichon Prince of MysteryTytuły: Interchampion, Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Champion Węgier, Champion Litwy, Champion Polski, Champion Serbii , 22x BOB, 15x CACIB, 1x Rez CACIB, 2x II BOG, 4x III BOG,2x IV BOG, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2015, Zwycięzca Polski 2016, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2015, Zwycięzca Klubu 2016.

Po Prince'a polecieliśmy na Majorkę, ponieważ pragnęliśmy mieć wybitnego reproduktora. Szczeniak, którego zobaczyliśmy był spadkobiercą najlepszych genów na świecie. Od razu skradł również nasze serca dzięki swojemu wesołemu i odważnemu usposobieniu. Odkąd zadebiutował na wystawach, zdobywał najwyższe uznanie sędziów. Choć jest jeszcze bardzo młody, jego kariera jest niekończącym się pasmem sukcesów. Prince jest odważnym, przyjacielskim pieskiem, doskonale adaptującym się w każdych warunkach. Jego wygląd i usposobienie plasują go w wśród najlepszych reprezentantów rasy, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Prince'a posiadamy na współwłasność z hodowlą Państwa Żerów - Queen Blanche z Marysina.
Lenka EmpiriaTytuły: Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, 3x CACIB, 2x BOB, 5xBOS, 3x Najdoskonalsza Suka w Rasie, 5x CWC, 2x Najlepszy Junior w Rasie, 4x Zwycięzca Młodzieży, 2x Najlepsze Szczenię w Rasie

Nasza suczka, córka Regina Bichon Prince of Meystery i Hardy-Flap's Devil's Temptation. W jej żyłach płynie najlepsza biszońska krew. Zarówno ze strony ojca jak i matki ma bardzo utytułowanych przodków. Lenka jest bardzo odważna, szybko się uczy i bardzo przywiązuje się do właścicieli. Pod koniec roku 2015 zadebiutowała na wystawach w Polsce w klasie szczeniąt.
Flower Qeen Blanche z MarysinaTytuły: Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, Siódmy pies w rankingu Top Dog w rasie Bichon Frise za rok 2017, Nominacja na CRUFTS (Best Junior Female), 2x CACIB, 2 x ResCACIB, 2x BOB, 2xBOS, 4x CWC, 3x Najlepszy Junior w Rasie, 3x Najlepsze Szczenię w Rasie, 4x Zwycięzca Młodzieży.

Śliczna suczka o żywiołowym temperamencie. W jej rodowodzie można znaleźć najbardziej utytułowane psy w Europie i na Świecie: ojciec Aphrodite’s Reflection Jackpot Draw, matka Minibelle Top Dog My Precious.